Dlaczego warto wybrać nas?

Producent dzianin AMP-Dzianiny

Producent dzianin AMP- Dzianiny.

 

Witamy na naszej stronie!

AMP-Dzianiny to doświadczona firma działająca na rynku tekstylnym nieprzerwanie od 1990 roku. Początkowo pod nazwą „Opty Sp. z o.o.” a teraz pod nazwą AMP- Dzianiny- Producent Dzianin. Doświadczenie, które zgromadziliśmy na przestrzeni lat pozwala nam na nieustanne powiększanie naszej oferty. Klienci, z którymi współpracujemy na wielu płaszczyznach darzą nas sympatią i zaufaniem ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie a na pierwszym planie stawiamy JAKOŚĆ!

Specjalizujemy się w produkcji wysokojakościowych dzianin poliestrowych oraz poliestrowo-bawełnianych przeznaczonych na dresy, odzież sportowa i okazjonalną. Posiadamy rozbudowane zaplecze maszynowe. Wykonując swoją pracę korzystamy z najnowocześniejszych maszyn dziewiarskich firmy Paolo Orizio, które z profesjonalny sposób produkują przędze dziewiarską.

Wieloletnie doświadczenie nabyte poprzez działalność w branży pozwala nam śmiało polecić Państwu nasze wyroby włókiennicze, które są najwyższej jakości. Przędze dziewiarskie kupujemy od renomowanych firm, sprowadzających je z całego świata. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres oferowanych produktów od miękkich i elastycznych po grube i solidne dzianiny. Jako wieloletni producent dzianin możemy pochwalić się szeroką bazą kolorów i wzorów naszych dzianin, które świetnie nadają się na każdą realizację. Dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie nasze produkty idealnie nadają się do drukowania metodą sublimacji.

Tym co nas wyróżnia wśród konkurencji jest terminowość, solidność oraz perfekcja! Które na przestrzeni lat pozwoliły nam stać się liderem wśród producentów dzianin. Cały czas mamy na uwadze dobro naszych klientów dlatego tez stale pogłębiamy wiedzę oraz rozwój naszej firmy w zakresie produkcji dzianin. Dbamy też o to aby zaplecze techniczne spełniało najwyższe normy.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i profesjonalnego producenta dzianin, oraz hurtowni o bogatym wyposażeniu dzianin – Zapraszamy do kontaktu.